IP კამერა, Uniarch 4MP Turret, 2.8mm, SD, mic, IPC-T124-APF28K
SKU: 883018
Самая дешевая доставка от 5 gel
Статус запаса: 8.0 шт
О состоянии доставки: 1-3 Дня
Без учета налогов
150₾
от 12.5₾/мес
шт
X 9 Посетители просматривают этот продукт прямо сейчас
Описание
კვება DC 12V±25%
ენერგომოხმარება მაქსიმუმ 3.3W
PoE მხარდაჭერა PoE (IEEE 802.3af)
სენსორი 1/3", 4.0 megapixel, progressive scan, CMOS
ვიდეო კომპრესია Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
კადრების სიხშირე 4MP-ზე 20fps, 1080P-ზე 30fps
მინიმალური განათება 0.02 Lux (ფერადი რეჟიმი)
ხმაურის შემცირება 2D/3D DNR ტექნოლოგია
დინამიური დიაპაზონი DWDR მხარდაჭერა
სამუშაო ტემპერატურა -30°C-დან +60°C-მდე