IP კამერა, Uniarch 4MP Turret, 2.8mm, SD, mic, IPC-T124-APF28K
SKU: 883018
Cheapest shipping from 5 gel
Stock Status: 8.0 pcs
Delivery Status: 1-3 Day
Excluding Tax
150₾
From 12.5₾ - month
pcs
X 12 Visitors are viewing this product right now
Description
კვება DC 12V±25%
ენერგომოხმარება მაქსიმუმ 3.3W
PoE მხარდაჭერა PoE (IEEE 802.3af)
სენსორი 1/3", 4.0 megapixel, progressive scan, CMOS
ვიდეო კომპრესია Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
კადრების სიხშირე 4MP-ზე 20fps, 1080P-ზე 30fps
მინიმალური განათება 0.02 Lux (ფერადი რეჟიმი)
ხმაურის შემცირება 2D/3D DNR ტექნოლოგია
დინამიური დიაპაზონი DWDR მხარდაჭერა
სამუშაო ტემპერატურა -30°C-დან +60°C-მდე