IP კამერა, Uniarch 5MP Bullet, 2.8mm, mic, IPC-B125-APF28
IP კამერა, Uniarch 5MP Bullet, 2.8mm ლინზით და ინტეგრირებული მიკროფონით, IPC-B125-APF28. მახასიათებლები: - დღე/ღამის ფუნქცია - ჭკვიანი IR, 30 მ-მდე (98 ფუტი) IR მანძილი - ოპტიკური შუშის ფანჯარა მაღალი სინათლის გამტარიანობით - IR არეკვლის საწინააღმდეგო ფანჯ
SKU: 882871
Самая дешевая доставка от 5 gel
Статус запаса: 43.0 шт
О состоянии доставки: 1-3 Дня
Без учета налогов
177₾
от 14.8₾/мес
шт
X 10 Посетители просматривают этот продукт прямо сейчас
Описание
სენსორი
1/3", პროგრესული სკანირება, CMOS
ობიექტივი
2.8mm@F2.1
DORI მანძილი
Lens (mm)      2.8
Detect (m)      63.0
Observe (m)    63.0
Recognize (m) 12.6
Identify (m)     6.3
ხედვის კუთხე
(H) 89.1°
(V) 47.3°
(O) 94.3°
რეგულირების კუთხე
პანელი: 0° ~ 360°
დახრილობა: 0° ~ 90°
ბრუნვა: 0° ~ 360°
ჩამკეტი
მინიმალური განათება
ფერი: 0.02Lux (F2.1, AGC ON) 0Lux ერთად IR
ციფრული ხმაურის შემცირება
2D/3D DNR
დღე/ღამე
IR-cut ფილტრი ავტომატური გადამრთველით (ICR)
S/N
>52dB
IR დიაპაზონი
30 მ-მდე (98 ფუტი) IR დიაპაზონი
WDR
DWDR
აუდიო შეკუმშვა
G.711
ჩახშობის მხარდაჭერა
დიახ
შერჩევის სიხშირე
8KHZ
ვიდეო შეკუმშვა
Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
H.264 code profile
Baseline profile, Main profile, High profile
კადრების სიხშირე
HLC მხარდაჭერა
დიახ
BLC მხარდაჭერა
OSD
4 OSD-მდე
Privacy Mask
Up to 4 areas
ROI
8-მდე ზონა
მოძრაობის დეტექცია
4 ზონამდე
პროტოკოლები
IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, DNS,
DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, SSL, QoS, RTMP
თავსებადი ინტეგრაცია
ONVIF (პროფილი S, პროფილი T), API
ქსელი
10/100M Base-TX Ethernet
მიკროფონი
ძაბვა
DC 12V±25%, PoE
ენერგომოხმარება
მაქსიმუმ 4.5 W
დენის დაცვა
4KV
დაცულობა
IP67
სამუშაო ტემპერატურა
-30°C ~ 60°C (-22°F ~ 140°F)
ტენიანობა
≤95% RH (არაკონდენსირებადი)
ზომები (L × W × H)
144 × 60 × 65 მმ (5.6" × 2.4" × 2.6")