VA-2240WM საევაკუაციო გახმოვანების პანელი 240W, 2 ზონა, A+B მარყუჟი
VA-2240WM საევაკუაციო გახმოვანების პანელი 240W, რომელსაც გააჩნია 2 ზონა, A+B მარყუჟი და 4 აუდიო შემსვლელი. მისი პროგრამული უზრუნველყოფის საშუალებით შესაძლებელია სისტემის ფუნქციების პერსონალიზაცია და კონტროლი. იგი ძირითადად გამოიყენება სავაჭრო ცენტრებში, მო
SKU: 882945
Самая дешевая доставка от 5 gel
Статус запаса: 1.0 шт
О состоянии доставки: 1-3 Дня
Без учета налогов
3,506₾
от 292.2₾/мес
шт
X 11 Посетители просматривают этот продукт прямо сейчас
Описание
ძაბვა ~220V±20%, 50/60Hz
MIC შემსვლელი
მგრძნობელობა
±2.5მვ
სიხშირე
200Hz ~ 10KHz
შეყვანის წინაღობა
1KΩ
სიგნალის და ხმაურის თანაფარდობა
> 65dB
დაბალანსებული ხაზის შემსვლელი
მგრძნობელობა
±385mV
სიხშირე
80Hz ~ 16KHz
შეყვანის წინაღობა
10KΩ
> 70dB
RS485 ინტერფეისი
Slave RS485 interface
Supports the highest baud rate of 38400bps
Support up to 19 expansion machines
CAN ინტერფეისი
Remote MIC console CAN interface
Baud rate 50Kbps
Supports up to 28 remote Microphone and 4
სამუშაო ტემპერატურა
+5℃~ +40℃
Შენახვის ტემპერატურა
-20℃~ +70℃