Ubiquiti Power Adapter POE-24-12W (24V 0.5A)
SKU: POE-24-12W
ყველაზე იაფი მიწოდება 5 gel
აქციის სტატუსი: 10.0 ცალი
Მიტანის სტატუსი: 1-3 დღე
გადასახადის გამოკლებით
60₾
ცალი
X 10 ვიზიტორები ახლა ათვალიერებენ ამ პროდუქტს
აღწერა
აღწერა
ზომები 72 x 45 x 33 მმ (2.8 x 1.8 x 1.3")
წონა 72.1 გ
გამომავალი ძაბვა 24V DC @ 0.3A
LAN აქტივობის ინდიკატორი არა
გიგაბიტიანი LAN პორტი კი
დისტანციური გადატვირთვის შესაძლებლობა კი
გადატვირთვის ღილაკი კი
ნომინალური ძაბვა 100-240V AC @ 50/60Hz
შემავალი დენი 0.3A @ 120V AC, 0.2A @ 240V AC
შემომავალი დენი <40A პიკში @ 120V AC, <70A პიკში @ 230V AC