Ubiquiti Gigabit Power Adapter POE-48-24W-G (48V 0.5A Gigabit)
SKU: POE-48-24W-G
ყველაზე იაფი მიწოდება 5 gel
აქციის სტატუსი: 1.0 ცალი
Მიტანის სტატუსი: 1-3 დღე
გადასახადის გამოკლებით
90₾
ცალი
X 13 ვიზიტორები ახლა ათვალიერებენ ამ პროდუქტს
აღწერა
აღწერა
ზომები 92 x 60 x 33 მმ (3.6 x 2.4 x 1.3")
წონა 159 გ
გამომავალი ძაბვა 48V DC @ 0.5A
LAN აქტივობის ინდიკატორი არა
გიგაბიტიანი LAN პორტი კი
დისტანციური გადატვირთვის შესაძლებლობა არა
გადატვირთვის ღილაკი არა
ნომინალური ძაბვა 100-240V AC @ 50/60Hz
შემავალი დენი 0.6A @ 120V AC, 0.4A @ 240V AC
შემომავალი დენი <65A პიკი @ 120V AC, <130A პიკი @ 230V AC