Ubiquiti Gigabit Power Adapter POE-24-24W-G Black (24V 1A Gigabit)
SKU: POE-24-24W-G
Cheapest shipping from 5 gel
Stock Status: 4.0 pcs
Delivery Status: 1-3 Day
Excluding Tax
90₾
pcs
X 16 Visitors are viewing this product right now
Description
Specifications:
Product Type – PoE Adapter
Power Input – 110V AC, 220V AC
Output – 24V DC, 500 mA
Ports – 1 Ethernet In, 1 Ethernet Out
Address – Ethernet
Power Consumption – 24W