HP OMEN 16-AM0017 | Core™ i7-14650HX | 32GB | 1TB SSD | 16" WUXGA 165Hz | WIN11 | RTX 5060 8GB | BZ0F9UA#ABA
SKU: BZ0F9UA#ABA
Cheapest shipping from 5 gel
Stock Status: 10.0 pcs
Delivery Status: 1-3 Day
Excluding Tax
5,600₾ 5,495₾
From 457.9₾ - month
pcs
X 12 Visitors are viewing this product right now
Description
Features:
Product Type – Laptop (Gaming / High-Performance)
Model – HP OMEN 16‑AM0017 (BZ0F9UA#ABA)
RAM – 32GB RAM
Internal storage – 1TB SSD (M.2 NVMe)
Graphics – NVIDIA GeForce RTX 5060 (8GB GDDR6)
Display – 16″ WUXGA (1920×1200), IPS, 165Hz
Operating system – Windows 11 Home
Connectivity – Wi‑Fi 6 / 6E, Bluetooth 5.x
Ports – USB Type‑C, USB Type‑A, HDMI 2.1, RJ‑45 (Ethernet), 3.5mm audio