SFP-1310R-20-SMF მიმღები SFP SM LC 100Mbps 1550/1310nm 20km –40 °C to +85 °C

მიმღები SFP SM LC 100Mbps 1550/1310nm 20km –40 °C to +85 °C

SKU: #581305
აქციის სტატუსი: მარაგში
Მიტანის სტატუსი: 1-3 დღე
გადასახადის გამოკლებით
120₾
ცალი
X 12 ვიზიტორები ახლა ათვალიერებენ ამ პროდუქტს

აღწერა

Fast Ethernet Optical Module

> Single mode single fiber

> LC port

> 1550 nm sending, and 1310 nm receiving

> Transmission distance up to 20 km

PDF Example

Open a PDF file: SFP-1310R-20-SMF.

ზომის დიაგრამა

Size Chart - Beden Tablosu

მიწოდება

მიწოდების აღწერა

მსგავსი პროდუქტები

ახლახან ნანახი

უფასო მიწოდება

უფასო მიწოდება.

გარანტია

გარანტია 1 წელი.

გადახდა

გადახდა შესაძლებელია როგორც ნაღდი და უნაღდო ანგარიშსწორებით ისევე განვადებით.

პირდაპირი მხარდაჭერა

Live მხარდაჭერა სამუშაო საათებში